Kategorie

Używając tej strony, akceptujesz zasady polityki prywatności i cookies

O Autorze

Nazywam się Romuald Jaworski. Przez ponad dwadzieścia lat pracowałem u kilku operatorów logistycznych. Zdobyłem praktyczne doświadczenie w zarządzaniu magazynami, dystrybucją i spedycją. Przez wiele lat sprzedawałem usługi operatorów logistycznych zainteresowanym firmom. Realizowałem różnorodne projekty logistyczne w Polsce i za granicą, min. implementacje obsługi nowych klientów, wdrożenia systemów zarządzania magazynami (WMS) oraz przeprowadzki stocków magazynowych do nowych budynków. Pozyskałem i przyczyniłem się do pozyskania kilku dużych klientów przez operatorów logistycznych. Od niedawna jestem partnerem w firmie Log-hub i jej reprezentantem na Polskę.

Chcę się dzielić moim doświadczeniem oraz praktyczną wiedzą logistyczną z wszystkimi, którzy będą nią zainteresowani.  Moja strona internetowa powstała z myślą o operatorach logistycznych, ich klientach oraz dostawcach.

Projekt www.contractlogistics.pl jest moją inicjatywą i jest całkowicie niezależny. Nie jestem związany z żadnym graczem na rynku logistycznym. Wszystkie informacje na stronie, o ile nie zaznaczono inaczej, są subiektywne i prezentują jedynie mój punkt widzenia. Zapewne wielu Czytelników będzie miało inne opinie na poszczególne tematy opisywane przez mnie. Zapraszam do dzielenia się Państwa komentarzami.

Życzę miłej lektury!
Romuald Jaworski