Kategorie

Używając tej strony, akceptujesz zasady polityki prywatności i cookies

O Autorze

Nadszedł czas, aby zaktualizować notkę na moj temat. Co prawda nadal nazywam się Romuald Jaworski i  ponad dwadzieścia lat pracowałem u kilku operatorów logistycznych, ale od początków tego bloga (jesień 2018) zaszły u mnie pewne zmiany. Zdobyłem praktyczne doświadczenie w zarządzaniu magazynami, dystrybucją i spedycją. Przez wiele lat sprzedawałem usługi operatorów logistycznych zainteresowanym firmom. Realizowałem różnorodne projekty logistyczne w Polsce i za granicą, min. implementacje obsługi nowych klientów, wdrożenia systemów zarządzania magazynami (WMS) oraz przeprowadzki stocków magazynowych do nowych budynków. Pozyskałem i przyczyniłem się do pozyskania kilku dużych klientów przez operatorów logistycznych. Obecnie jestem reprezentantem firmy Log-hub na Polskę i oferuję aplikacje do planowania sieci dystrybucyjnych. Ponadto współpracuję też z firmą ArtInLean, producentem zaawansowanego systemu informatycznego Nadii, służącego do prognozowania zapasów magazynowych.

Natomiast najważniejszą zmianą jest to, że współpracuję bardzo blisko z największym operatorem logistycznym z polskim kapitałem, czyli Rohlig Suus Logistics S.A. Moją rolą w RSL jest wspieranie firmy w projektach logistycznych w Polsce i za granicą, jak też budowa działu doradztwa łańcucha dostaw, czyli Suus Advisory.

Suus Advisory oferuje usługi doradztwa strategicznego w zakresie łańcucha dostaw. Przewagą konkurencyjną jest to, że Suus Advisory ma wsparcie bezpośrednio od profesjonalistów z zakresu wielu rodzajów transportu i logistyki kontraktowej, na co dzień zaangażowanych w operacje transportowe, celne i logistyczne Rohlig Suus Logistics.

Chcę się dzielić moim doświadczeniem oraz praktyczną wiedzą logistyczną z wszystkimi, którzy będą nią zainteresowani.  Moja strona internetowa powstała z myślą o operatorach logistycznych, ich klientach oraz dostawcach.

Projekt www.contractlogistics.pl jest moją inicjatywą i jest całkowicie niezależny.  Wszystkie informacje na stronie, o ile nie zaznaczono inaczej, są subiektywne i prezentują jedynie mój punkt widzenia. Zapewne wielu Czytelników będzie miało inne opinie na poszczególne tematy opisywane przez mnie. Zapraszam do dzielenia się Państwa komentarzami.

Życzę miłej lektury!
Romuald Jaworski